PLACE
Edit place

Saikku

Venue in Pori

53 EVENTS


Faarao & Kakspäinen Narttu
Pirttikangas / Käppi / Nyrhinen

Jukka ja Jytämimmit
Nousiainen / Raaka-Gini / Balls

Fate vs Free Willy
Zherbin / Ostrogradskaya / Kretova


Abortti 13
Lineup not known

Sekaannus
Lineup not known

Kadotettu Tulevaisuus
Lineup not known


Olavi Trio
Louhivuori / Hauta-aho / Hongisto


Jaakko Tolvi Solo
Jaakko Tolvi

Keuhkot
Kake Puhuu

Harri Saksala & Yrjänä Sauros
Saksala / Sauros


DJ Laiska
Jere Laiho


Josephine Foster
Foster / Herrero


Olavi Uusivirta Duo
Uusivirta / Kämäräinen

Noora ja Make Tommila
Tommila / Tommila


Black Motor
Laihonen / Sippola / Rauhala

Räjäyttäjät
Nousiainen / Siltanen / Reed


Sepi Kumpulainen
Sepi Kumpulainen

Dxxxa D & Hzzzt
D / Hzzzt

DJ Laiska
Jere Laiho


Kuusumun Profeetta
Rättö / Elo / Majaluoma / Nuorsaari / Sippola / Niemelä

Halme Prospekt featuring Pekko Käppi, Faarao Pirttikangas
Halme / Tolonen / Forsman / Varis / Onttonen / Käppi / Pirttikangas / Savela


Nicolas Kivilinna
Nicolas Kivilinna

Hevonen Jammaa
Raekivi / Kent / Saarinen

Absoluuttinen Nollapiste
Liimatta / Lääkkölä / Krutsin / Otsala / Incomplete lineup


The World Mänkeri Orchestra
Penttilä / Syrjänen / Westerholm / Tiitola / Pentikäinen

Pekko Käppi & K:H:H:L
Käppi / Laine / Vapaavuori

Hippie Diktat
Chamla / Viard / Comte


Cosmo Jones Beat Machine
Pirttikangas / Dassum / Mäenpää / Lukkarinen / Hautalampi

Sigi Tolo
Sippola / Jokelin / Laaksonen

Risto
Ylihärsilä / Leinonen / Eriksson / Luhtasaari

Ville Leinonen
Ville Leinonen


Kari Peitsamo
Kari Peitsamo

Pettusville Alabama
Nousiainen / Hannus / Mäenpää

Eleanoora Rosenholm
Tommila / Salmi / Niskanen / Sinkkonen / Nummelin / Joukio

Panssarijuna
Lineup not known


Radiopuhelimet
Raatikainen / J.A.Mäki / Mällinen / Katz / Annunen / Kontkanen

Hopeajärvi
Tanner / Salonen / Tikka / Perttilä

Aortaorta
Karttunen / Kuosmanen / Männistö / Mäenpää


Sur-rur
Vuorenmaa / Laurila / Pohjapelto

Bad Jesus Experience
Lineup not known

ToTo
Kirstein / Tietze


Baxter Stockmann
Lineup not known

Demokratia
Lineup not known

Woodrue
Lineup not known

Boar
Lineup not known


Damo Suzuki's Network
Suzuki / Tolonen / Korpipää / Varis / Forsman

Faarao Pirttikangas
Faarao Pirttikangas

DJ Laiska
Jere Laiho


The Sultans
Äijälä / Lene / Äijälä

Panssarijuna
Karmala / Karmala / Lindqvist / Valtiala

Play Girls Magazine
Lineup not known


Magneto
Lineup not known

Fun
Teemu / Vesa / Riku

Throat
Lineup not known


Motelli Skronkle
Rajanti / Varonen / Raatikainen / Incomplete lineup

Them Bird Things
Tolonen / Day / Forsman / Varis / Vikkula

Anna Fält soolo
Anna Fält


Black Motor
Laihonen / Sippola / Rauhala

Grateful Däd
Sami Karttunen


Mustat Kalsarit
Lineup not known

Atom Mouth Gimlies
Lineup not known

Creed
Lineup not known

Juggling Jugulars
Lineup not known


Riitaoja
Tolonen / Forsman / Jutila / Hämäläinen

Räjäyttäjät
Nousiainen / Siltanen / Reed


The Kurws
Lineup not known

LXMP
Lineup not known

Can Can Heads
Mäki-Turja / Liimakka / Nuotio / Martinkauppi / Lehtonen / Incomplete lineup

Serpico
Lineup not known


Petit Zeus
Mikko Grönlund

Noora Tommila & Ilona Jokinen featuring Jesse Vänni
Tommila / Jokinen / Vänni

DJ Kyk Kuala
Jyrki Laiho


Death Trip
Latex / Satana / Hell / Kastraushaus / Shockwave

Sokea Piste
Hautala / Nyrhinen / Karihtala / Männistö

Ville Pirinen Combat School
VIlle Pirinen


Lowlife Philosophers
Tommila / Elo / Fagerström / Hannus / Finley

The Home Of Easy Credit featuring Topias Tiheäsalo
Blancarte / Jensen / Tiheäsalo


Umpio
Pentti Dassum

Throat
Lineup not known

Fun
Teemu / Vesa / Riku

Frivolvol
Lineup not known


Jooklo Quartet
Genta / Vanzan / Kemppainen / Tiheäsalo

Verde
Rintala / Nieminen / Incomplete lineup

DJ Grandmaster Gee
Lineup not known


Radiopuhelimet
Raatikainen / J.A.Mäki / Mällinen / Katz / Annunen

Käppi/Nyrhinen
Käppi / Nyrhinen

Vittujengi
Tommila / Helinä / Jokinen / Lee


New Garden Orchestra
Sippola / Eskelinen / Eskelinen / Tuomi / Rauhala / Savela / Mena

Slussenanalys
Lehtisalo / Raekivi / Laurila / Henttonen / Lönnberg

Rust 'n' Rage
Koivula / Kuuri / Korpela / Mäkinen


Teemu Markkula
Teemu Markkula

Mikko Perkoila & Vinkulelu
Perkoila / Tuura / Seppänen

Kap Kap
Lineup not known


Talmud Beach
Alanko / Siltanen / Lukanteri

Zero Absolu
Lineup not known

Abbot
Jokinen / Jakonen / Lepistö / Kuusinen

DJ Grandmaster Gee
Lineup not known


Vene
Lineup not known

Raptus
Atte Häkkinen / Incomplete lineup

Derrida
Lineup not known

Tii Nakujalka
Lineup not known

DJ Kyk Kuala
Jyrki Laiho


Ville Leinonen
Ville Leinonen

Janne Westerlund
Janne Westerlund

Seremonia
Vekka / Markkula / Taipale / Federley / Pirinen


Kassumessu
Jukka Nousiainen

DJ Klenka
Pasi Salmi


Räjäyttäjät
Nousiainen / Siltanen / Reed

Eugon Paskat
Marko / Iisi / Luotonen / Ile / Tapsa

Grand Universum
Lineup not known

DJ Grandmaster Gee
Goofy Kent


Mama Longhorn
Johansson / Poijärvi / Elo / Joukio / Grönlund / Sippola / Kettula / Nordman / Wetterstrand / Fawaz

Saijaa Saijaa
Salmi / Grönlund / Niskanen / Ekholm / Laine

DJ Disco Pepe
Sami Syysmetsä


Panssarijuna
Karmala / Karmala / Lindqvist / Valtiala

Avarus
Arttu Partinen / Incomplete lineup

DJ Laiska
Jere Laiho

JP Jakonen
Lineup not known


Sink
Henrik Wetterstrand

Ward
Lineup not known

Anapthergal
Lineup not known


DJ Kridlokk
Lineup not known

Koksu Koo
Lineup not known

Eevil Stöö
Lineup not known


DJ Kridlokk
Lineup not known

Koksu Koo
Lineup not known

Eevil Stöö
Lineup not known


Eli Keszler
Eli Keszler

Heikki Hautala
Heikki Hautala

DJ Nacce Bibar
Jouni Parkku


Tuomas Niskanen
Tuomas Niskanen

Real Tune
Lineup not known

DJ Nacce Bibar
Jouni Parkku


Faarao Pirttikangas & Kuhmalahden Nubialaiset
Pirttikangas / Ruonamaa / Piironen / Eskelinen / Vuorinen / Dassum / Eskelinen

Säynävä
Jokinen / Varpiola / Taavila / Jokinen

DJ Nacce Bibar
Jouni Parkku


Mirel Wagner
Mirel Wagner

Joose Keskitalo & Kolmas Maailmanpalo
Keskitalo / Lind / Incomplete lineup


Nikolai Blad
Eero Lehtinen / Incomplete lineup

Noora Tommila & Ilona Jokinen
Tommila / Jokinen

DJ Klenka
Pasi Salmi


Sokea Piste
Hautala / Nyrhinen / Karihtala / Männistö

Can Can Heads
Mäki-Turja / Liimakka / Nuotio / Lehtonen / Martinkauppi

DJ JMT
Janne Mäki-Turja


Stench Of Decay
Sookari / Simelius / Hietamies / Rajala

The Master Volume
Lineup not known

Stabbed Clerks
Lineup not known


Khuda
Brooke / Myles

SOT Radiophonics
Grönlund / Grönman / Pohjola

DJ Laihojyrki plays Bad Vugum
Jyrki Laiho


Umpio
Pentti Dassum

Keuhkot
Kake Puhuu

DJ Rainbow Ass -82
Noora Tommila


Raptus
Atte Häkkinen / Incomplete lineup

JS666/DJ Halitiainen Finnteng Soundsystem
Korpipää / Alapuranen

DJ Holik
Kai Johansson